plac. | navn | klasse | Allerød OK | Søllerød OK | OK Øst |
gruppe H1 | |||||
5. | Kim Baunehøj Pedersen | H21- | 8 | 7 | 5 |
12. | Frederik Grue-Sørensen | H35- | 4 | 3 | 4 |
19. | Mogens Hald Kristensen | H35- | 2 | 2 | 3 |
* | |||||
gruppe D1 | |||||
6. | Amalie Tripax | D-20 | 6 | 6 | 6 |
7. | Melissa Ulsøe Jessen | D-20 | 4 | 4 | 4 |
* | |||||
gruppe H2 | |||||
8. | Peter Borberg Jensen | H40- | 4 | 3 | 4 |
9. | Arne Heydorn | H40- | 3 | 2 | 3 |
11. | Jakob Søndergaard Jensen | H45- | 2 | 1 | 2 |
gruppe D2 | |||||
3. | Runa Ulsøe | D45- | 5 | 6 | 5 |
4. | Inge Meidahl | D45- | 4 | 5 | 4 |
9. | Anne-Mette Jansen | D40- | 1 | 2 | 3 |
gruppe H3 | |||||
2. | Rasmus Krogh Madsen | H-16 | 6 | 8 | 8 |
8. | Aksel Andersen | H55- | 2 | 5 | 5 |
12. | Michael Leth Jess | H50- | 1 | 1 | 4 |
gruppe D3 | |||||
9. | Hanne Møller Jensen | D50- | 3 | 4 | 4 |
11. | Hanne Pedersen | D55- | 2 | 3 | 3 |
13. | Jytte Hougaard | D55- | 1 | 1 | 2 |
gruppe H4 | |||||
1. | Gunnar Grue-Sørensen | H65- | 4 | 4 | 4 |
3. | Janne Brunstedt | H65- | 3 | 2 | 3 |
gruppe D4 | |||||
2. | Gerda Marie Christiansen | D60- | 4 | 3 | 4 |
5. | Ane Veierskov | D65- | 3 | 1 | 2 |
gruppe H5 | |||||
3. | Henning Rasmussen | H70- | 4 | 2 | 4 |
5. | Ole Svendsen | H70- | 3 | 1 | 3 |
gruppe D5 | |||||
4. | Inge Jørgensen | D70- | 4 | 2 | 3 |
5. | Dagny Rasmussen | D70- | 3 | 1 | 2 |
gruppe H6 | |||||
5. | Anders Krogh Madsen | H-14 | 3 | 3 | 6 |
6. | Jakob Weigelt Svendsen | H-14 | 1 | 1 | 4 |
gruppe D6 | |||||
2. | Karoline Fonager Johansen | D-14 | 6 | 4 | 6 |
4. | Carlotta van Bronswijk-Naulin | D-16B | 3 | 1 | 3 |
gruppe H7 | |||||
1. | Casper Lindemann | H35-B | 2 | 2 | 2 |
12. | Jesper Fonager Christensen | H35-B | 1 | 1 | 1 |
14. | Peter Mørup Jansen | H35-B | 1 | 1 | 1 |
gruppe D7 | |||||
6. | Gitte Krogh Madsen | D35-B | 2 | 2 | 1 |
11. | Alice Ørum Bertelsen | D35-B | 1 | 1 | 1 |
* | |||||
gruppe H8 | |||||
7. | Axel Borberg Aarby | H-12 | 1 | 1 | 4 |
* | |||||
gruppe D8 | |||||
4. | Nanett Skjellerup Aarby | D21-C | 1 | 2 | 2 |
7. | Liva Heydorn Andersen | D-12 | 1 | 1 | 4 |
10. | Katrine Krogh Madsen | D-12 | 0 | 0 | 1 |
gruppe 9 | |||||
10. | Frida Weigelt Svendsen | D-10 | 1 | 1 | 1 |
23. | Amalie Grue-Sørensen | D-12B | 1 | 1 | 1 |
24. | Teresa Søndergaard Pohl | D-10 | 1 | 1 | 1 |
Allerød OK | Søllerød OK | OK Øst | |||
point i alt OK Roskilde | 112 | 102 | 133 | ||
modstandernes point | 134 | 148 | 96 |
antal startende: 61
antal pointtagere: 41